Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki
  • Zabiegi Medysyny Etetycznej
  • Zabiegi Chirurgiczne
  • Obowiązujące Promocje
Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Malborku

 Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Malborku

prowadzony jest przez

lek. med. J. Sędzikowskiego

Specjalistę Medycyny Estetycznej i Chirurgii

 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku
Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL)
Specjalista Chirurgii Ogólnej II
0
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL, które należy do UiME (Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej).

Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

 

 Wszystkie Certyfikaty posiadane przez lek. med. Janusza Sędzikowskiego można sprawdzić Tutaj

  

Medycyną Estetyczną zajmuję się od 10 lat. W 2011 r przyznano mi, jako jednemu z pierwszych
w Polsce, tytuł „Certyfikowany lekarz Medycyny Estetycznej”, decyzją Komitetu Certyfikacyjnego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Anti-Aging pod kierownictwem dr Andrzeja Ignaciuka oraz Rady Ekspertów pod kierownictwem prof. Jerzego Woy-Wojciechowskiego, w ramach Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Tytuł jest potwierdzeniem kwalifikacji w dziedzinie Medycyny Estetycznej.

Jestem uczestnikiem Kongresów, konferencji, warsztatów i kursów w Polsce i za granicą, pogłębiających wiedzę i doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, co umożliwia stosowanie najnowszych, sprawdzonych i bezpiecznych metod leczenia w codziennej praktyce lekarza medycyny estetycznej.

Starzenie jest naturalnym procesem, któremu podlega każda żywa istota. Człowiek od wieków dążył do tego, aby starość pokonać i wyglądać młodo. Obecnie, chyba jak nigdy dotąd, dzięki Medycynie Estetycznej, mamy możliwość kontrolowania starzenia i przywracania nie tylko młodego wyglądu,
ale również „młodego ducha”. Medycyna Estetyczna i przeciwstarzeniowa, to medycyna zajmująca się równowagą psychofizyczną człowieka, zachowaniem tej równowagi i jej przywracaniem. Zwraca się głównie ku tym, którzy żyją „źle” z trudnym do zaakceptowania defektem estetycznym ciała lub twarzy. Jest to medycyna jakości życia, a zdrowie jest tu traktowane jako wyraz dobrostanu psychofizycznego. Ma głównie charakter zapobiegawczy, a dopiero w drugiej kolejności, korekcyjny.
W formie prewencyjnej lekarz uczy pacjentów, jak poznać i zaakceptować odziedziczone struktury fizyczne, jak je chronić i jak nimi w pełni zarządzać zgodnie z regułami higieny życia, dotyczącymi odżywiania, wysiłku fizycznego, psychicznego oraz higieny kosmetycznej. W fazie korekcyjnej program przewiduje posługiwanie się wyłącznie oficjalnie uznanymi metodami
i technikami lekarskimi, chirurgicznymi, fizykoterapeutycznymi, uzdrowiskowymi ora kosmetycznymi, mającymi na celu poprawę wyglądu twarzy i ciała oraz poprawę funkcjonowania organizmu człowieka.

  

Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii oferuje Państwu nie tylko zabiegi mające na celu upiększenie czy też przywrócenie utraconej urody, ale również kompleksową opiekę medyczną, porady dietetyczne dotyczące zachowania i przywrócenia dobrostanu psychofizycznego oraz profesjonalnej pielęgnacji skóry, twarzy i ciała.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii to miejsce o ciepłej atmosferze, dyskretne i profesjonalne. Zawsze znajdziecie tutaj Państwo życzliwość i fachową poradę.

Serdecznie zapraszam !